ŞEHİT AİLELERİ BAYRAM ÖNCESİ UNUTULMADI

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Kurban Bayramı öncesi şehit aileleri, yakınları ve gazileri ziyaret etti. Vatan uğruna canlarını feda eden kahraman şehitlerin ailelerine gerçekleştirilen ziyaretler duygusal anlara sahne oldu.

 

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, eşi Nergiz Oğuz ile birlikte şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti. Ziyaretlerde şehitlerin anılarını yad eden Başkan Oğuz, ailelerin Kurban Bayramı'nı tebrik etti. Şehitlerin aileleriyle bir süre sohbet eden Başkan Oğuz, onların yaşadıkları zorlu süreçte yanlarında olduklarını ve her zaman desteklerinin devam edeceğini vurguladı.

 

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, şehit ailelerinin her zaman özel bir yere sahip olduğunu belirterek şehitlerimizin fedakarlıklarının unutulmaması gerektiğini söyledi.

Başkan Oğuz: “Şehitlerimizin aziz hatıralarına, şehit ailesi ve yakınlarına olan saygımız sonsuz. Şehitlerimizin vatan sevgisi, cesaretleri ve fedakarlıkları ölümsüzdür. Şehitlerimiz, özgürlüğümüzün teminatıdır ve unutulmazlar. Onların aziz hatıralarını yaşatmak, fedakarlıklarını anlamak ve onlara olan minnettarlığımızı ifade etmek en büyük görevimizdir. Siz yalnız değilsiniz. Devletimiz ve milletimiz ile birlikte her zaman yanınızdayız. Sizin destekçiniz olacak, acınızı paylaşacak ve her türlü ihtiyacınızı karşılamak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.