BAŞKAN'IN MESAJI

Kıymetli hemşehrilerim,
 
Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Sizlerin teveccühü ve tercihi ile belediye başkanlığı görevini üstlendiğimizden bu yana, meclis üyelerimiz ve ekibimizle birlikte ilçemizde sorunların çözümü ve bölgemizi geleceğe en doğru şekilde taşıyabilmek için gerekli yatırımların yapılması maksadıyla var gücümüzle ve ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz.

Fatih Sultan Mehmet; şehir, insan ve medeniyet bağlantısındaki ölçüyü: 
“Asıl marifet bir şehir kurmak, şehir imar etmekle birlikte; o şehirde yaşayanların gönüllerini kazanmak, onları mutlu etmektir” diyerek ifade eder.

AK Parti belediyecilik anlayışı da bu yaklaşım üzerine bina edilmiştir. Halkın ihtiyacı olan hizmet ve yatırımları gerçekleştirerek yaşanabilir şehirler oluşturmak, buralarda yaşayanların duasını ve rızasını kazanmak ana hedef olmuştur.

Bizler de hizmet bayrağını aldığımız günden bugüne kadar  insan odaklı, sorunları çözerek, şeffaf ve adil davranarak ehliyet ve liyakat esasına göre yönetmeye hizmet etmeye gayret ettik. İlçe oluşundan bu yana, gerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde hükümetlerimiz tarafından yapılan üst ölçekli yatırımlar, gerekse Büyükşehir ve ilçe belediyemizin hizmet ve yatırımları sayesinde
Kahramankazanımızın gelişim sürecine hep birlikte şahit olduk. Altyapı, üstyapı, ulaşım, eğitim, sağlık, çevre, enerji, sosyal belediyecilik, şehircilik, kültür ve spor alanlarında yapılan yatırımlara yenilerini ekleyerek ilçemizi önemli bir noktaya taşıyacağız.

Bunun için gerekli olan birikim ve tecrübe, AK Parti kadrolarında mevcut. Bunca hizmeti sizlerden aldığımız yetkiyle başardık. Cumhur ittifakının oluşturduğu enerjiyle daha iyisini yapmak için yeniden destek ve duanıza ihtiyacımız var. 
 
Gayret bizden, başarı Allah'tan.

Omuz omuza yürek yüreğe; daha güzel daha mutlu bir Kahramankazan için durmadan, yorulmadan hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Hepinizi sevgiyle kucaklıyor, büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyorum. Allah’a emanet olunuz...