PERSONELE “KİM KİMDİR” EĞİTİMİ

 

Kahramankazan Belediyesi’nde Deneyimsel Tasarım Öğretisi semineri kapsamında belediye çalışanlarına “Kim Kimdir” eğitimi verildi.

 

Belediye personelinin yoğun katılımıyla gerçekleşen eğitim katılımcıların, kendilerini, eşlerini, çocuklarını, arkadaşlarını, vatandaşı tanıyabilme ve daha iyi iletişim kurabilme becerilerini desteklemek amacıyla verildi. Belediye personelinin vatandaşla ve kurum içindeki iletişimini geliştirmesine yönelik olarak verilen eğitim de Şaziye Öztürk ve Nebahat Arslan konuşmacı olarak katılım sağladı. Eğitmenler tarafından insanları ve kendimizi daha nitelikli ve detaylı tanıyabilmek için ihtiyacımız olan bilgiler sunuldu.

 

Belediyemizin hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarımız devam ediyor diyen Başkan Oğuz:” Eğitimler çalışma verimliliğimizi daha da artıracak. Eğitim hayatımızın her alanında var olan bir şey ve bundan uzaklaşmak istemiyoruz. Hem iş hayatımızda hem sosyal hayatlarımızda iletişimin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bu tür etkinliklerle verimliliğimizi daha da yukarı çekmek istiyoruz. Eğitim faaliyetlerimiz ilerleyen süreçlerde de devam edecek” dedi.