KAHRAMANKAZAN’DAN MİLLİ TAKIMA YOLCULUK

Kahramankazan Belediyespor Kulübü Bocce oyuncusu Eylül Cömertoğlu Bocce Milli Takımı’na seçildi.

 

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu’nun Avrupa ve Dünya Gençler Raffa Şampiyonaları için düzenlediği milli takım seçmelerinde Kahramankazan Belediyespor Kulübü oyuncusu Eylül Cömertoğlu gerçekleştirilen müsabakalar sonucu birinci olarak milli takıma seçilmeye hak kazandı.

 

Eylül'e gurur ve destek mesajı gönderen Başkan Oğuz, Eylül'ün Milli Takım'a seçilmesinden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “Başarılarla dolu bir şampiyona diliyorum. Sporcu bir nesil geliyor. Bizler de bunlara çalışmalarımızla, yatırımlarımızla vesile oluyoruz. İlçemizde spora verdiğimiz önemin karşılığını son zamanda sporcularımızın aldığı başarılardan görmek mümkün. İstiyoruz ki bu daha da yükselerek devam etsin. Eylül’ü tekrar tebrik ediyorum. Milli formayla ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç şüphemiz yok” diye konuştu.

 

23-24 Haziran tarihlerinde Kahramankazan’da düzenlenecek olan milli takım kampına katılacak olan milli takım sporcuları, kampın ardından ülkemizi temsil etmek üzere Avrupa ve Gençler Dünya Raffa Şampiyonası’nda Ay yıldızlı bayrağımızı temsil edecekler.